חוגי ספורט לילדים ונוער

מחפשים חוג ספורט איכותי למתנ"ס, צהרון, מרכז ספורט, אוניברסיטה או לכל מסגרת אחרת? "הצב המהיר" מציע מגוון חוגי ספורט לילדים ולבני נוער במגוון ענפי ספורט שונים. כל אחד מהחוגים מועבר על ידי מדריך מוסמך ומנוסה אשר מטרתו ללוות כל ילד תוך דגש על התפתחותו הצלחתו האישית. החוגים מתאימים לבנים ולבנות כאחד ותורמים רבות לגיבוש בניהם. 

 

 

 


אילו
חוגים אנו מציעים?

ספורט משולב, ספורט לגיל הרך, כדורגל, כדורסל, קפוארהכושר גופני, קיקבוקסיוגה ועוד.

 

מדוע לבחור בצב המהיר?
איכות ההדרכה ותכני השיעורים.  לכל חוג ספורט תרומה ליכולות הפיזיות והחברתיות של הילד. על מנת למצות יכולות אלו נקפיד תמיד על תכנים איכותיים, מגוונים ומשתנים ועל מדריך עם תעודת אימון מוסמכת המהווה דמות חיובית התורמת לתהליך ולאופי האימון. על מנת לשמר את רמת החוגים וההדרכה מקיימים בצב המהיר הכשרה פרטנית ומקיפה לכל המאמנים, הכשרה המאפשרת להם להביא לעבודתם מחויבות אישית והתלהבות ומקצועיות.
הצלחה וניצחון הם לא עניין של כישרון. כל ילד יחווה בחוג תחושת ניצחון והצלחה גם אם הוא פחות מוכשר מבחינה ספורטיבית.
ביטחון וערך עצמי מעל לכל. אנו מחויבים כי כל ילד ישפר את תחושת הביטחון והערך העצמי שלו ומאמינים כי תחושות אלו יטפחו את התפתחות הילד וילוו אותו במהלך חייו. כל שעור התייחסות ליכולות וצרכי האינדיבידואל וכן חלקים חווייתיים, מדליות ופרסים כפידבק למאמצי הילדים.
התאמה מדויקת לצרכי הפרט והקבוצה. שעור ספורט אחד אינו יכול להיות דומה למשנהו. גם אם הוא באותו ענף בדיוק. בצב המהיר מתאימים את החוג לגילאי הילדים, ענף הספורט הנבחר, התנאים הפיזיים ועוד. בנוסף, יודעים המדריכים של הצב המהיר להפעיל כל ילד בדרך המיוחדת המתאימה לו, תוך התחשבות במרחב האישי ומבלי לוותר על הצבת גבולות, כללים ומשמעת.
משלבים ומרוויחים. שילוב ענפי ספורט בחוג אחד מתאים לקבוצות רבות ומקנה יכולות מגוונות. הצב המהיר מאפשר להזמין חוגי ספורט המשלבים מגוון ענפי ספורט בחוג אחד. חוגי הספורט המגוונים מתוכננים בדגש חווייתי ודינאמי. החוגים משלבים בין משחקים חווייתיים ומהנים לספורט תחרותי, כשהפעילות מותאמת לגיל ובדגש על פיתוח כלים ומפתחים מיומנויות וכישורים הקשורים להצלחה בענף הספורט שעומד במרכז השיעור.
עוד פרטים?
חוגי הספורט נמשכים בין 45-50 דקות במשך עונה או שנה שלמה לפי בחירה
החוגים מתקיימים באולמות ומגרשי ספורט של המקום המארח
הצוות של "הצב המהיר" מגיע לשיעור עם ציוד מגוון וחדיש בהתאם למערך השיעור של אותו יום
רוצים לחוות את חוגי הספורט שלנו?
להזמנה ולפרטים נוספים
ניתן לקבוע פגישת הכרות עם יוני יצחק בטלפון: 054-2311553

מדוע לבחור בצב המהיר?

  • איכות ההדרכה ותכני השיעורים.  לכל חוג ספורט תרומה ליכולות הפיזיות והחברתיות של הילד. על מנת למצות יכולות אלו נקפיד תמיד על תכנים איכותיים, מגוונים ומשתנים ועל מדריך עם תעודת אימון מוסמכת המהווה דמות חיובית התורמת לתהליך ולאופי האימון. על מנת לשמר את רמת החוגים וההדרכה מקיימים בצב המהיר הכשרה פרטנית ומקיפה לכל המאמנים, הכשרה המאפשרת להם להביא לעבודתם מחויבות אישית והתלהבות ומקצועיות.
  • הצלחה וניצחון הם לא עניין של כישרון. כל ילד יחווה בחוג תחושת ניצחון והצלחה גם אם הוא פחות מוכשר מבחינה ספורטיבית.
  • ביטחון וערך עצמי מעל לכל. אנו מחויבים כי כל ילד ישפר את תחושת הביטחון והערך העצמי שלו ומאמינים כי תחושות אלו יטפחו את התפתחות הילד וילוו אותו במהלך חייו. כל שעור התייחסות ליכולות וצרכי האינדיבידואל וכן חלקים חווייתיים, מדליות ופרסים כפידבק למאמצי הילדים.
  • התאמה מדויקת לצרכי הפרט והקבוצה. שעור ספורט אחד אינו יכול להיות דומה למשנהו. גם אם הוא באותו ענף בדיוק. בצב המהיר מתאימים את החוג לגילאי הילדים, ענף הספורט הנבחר, התנאים הפיזיים ועוד. בנוסף, יודעים המדריכים של הצב המהיר להפעיל כל ילד בדרך המיוחדת המתאימה לו, תוך התחשבות במרחב האישי ומבלי לוותר על הצבת גבולות, כללים ומשמעת.
  • משלבים ומרוויחים. שילוב ענפי ספורט בחוג אחד מתאים לקבוצות רבות ומקנה יכולות מגוונות. הצב המהיר מאפשר להזמין חוגי ספורט המשלבים מגוון ענפי ספורט בחוג אחד. חוגי הספורט המגוונים מתוכננים בדגש חווייתי ודינאמי. החוגים משלבים בין משחקים חווייתיים ומהנים לספורט תחרותי, כשהפעילות מותאמת לגיל ובדגש על פיתוח כלים ומפתחים מיומנויות וכישורים הקשורים להצלחה בענף הספורט שעומד במרכז השיעור. 


עוד פרטים?

  • חוגי הספורט נמשכים בין 45-50 דקות במשך עונה או שנה שלמה לפי בחירה
  • החוגים מתקיימים באולמות ומגרשי ספורט של המקום המארח
  • הצוות של "הצב המהיר" מגיע לשיעור עם ציוד מגוון וחדיש בהתאם למערך השיעור של אותו יום

רוצים לחוות את חוגי הספורט שלנו? להזמנה ולפרטים נוספים ניתן לקבוע פגישת הכרות עם יוני יצחק בטלפון:

054-35-35-533

 

 

הצב המהיר - YouTube

חדשות הצב המהיר

המלצות עלינו

המלצות על הצב המהיר: רוצים לקרוא מה מדריכים, ילדים וצוותי הדרכה אמרו עלינו? להמשך לחץ כאן

כולם לעשות לנו לייק!

 אתר זה נבנה ע"י VPR בניית אתרים לעסקים | כל הזכויות שמורות © 2021. הצב המהיר.