חוגים 

אילו חוגים אנו מציעים?

ספורט משולב, ספורט לגיל הרך, כדורגל, כדורסל, קפוארהכושר גופני, קיקבוקס, יוגה ועוד.

 

כדורסל:

הצב המהיר חושף את הילדים לעולם הכדורסל באופן חוויתי המתאים לגילם ולרמתם של המשתתפים. במסגרת השיעור לומדים הילדים את יסודות המשחק, מחזקים את הגוף, מחדדים את רמת המשמעת והמחויבות למסגרת ולומדים מהי עבודת צוות ומהו שיתוף פעולה
החוג כולל משחקי אימון וכן, אחת לתקופה, משחקים עם קבוצות אחרות הנמצאות באותה רמת משחק. משחק הכדורסל מאפשר לשפר את הקואורדינציה, הזריזות ושיווי המשקל. בנוסף, מחזקים השחקנים את חגורת הכתפיים ואת הראייה המרחבית ויותר מכל - נהנים מהאימון ומהמשחק בצוותא ולחוד.


 

קיקבוקס:

חוג קיקבוקס של הצב המהיר משלב אומנויות לחימה וכושר ומותאם לילדים מגילאי 7 ומעלה. האימון המאתגר משלב עבודה אינטנסיבית על מהירות, קואורדינציה, יציבה וגמישות, סבולת לב-ריאה, חיזוק שרירים, פיתוח כוח מתפרץ ועוד.
במקומות רבים בארץ ובעולם משמש הקיקבוקס כאמצעי מוצלח למיגור האלימות. במסגרת השיעורים בהם לומדים הילדים אסטרטגיות שונות של הגנה והתקפה הם פורקים את המתחים והאגרסיות אשר אולי הצטברו בהם אך עושים זאת תחת פיקוח, תוך הצבת מטרות ובאופן מובנה. כל זאת, כמובן, מבלי לשכוח את מכלול המיומנויות הנרכשות במסגרת החוג.


 

כושר גופני:

תוכנית האימונים בצב המהיר היא אינטגרטיבית הכוללת משחקים ומתודות המותאמים לשלב ההתפתחותי בו נמצא הילד. בצב המהיר ילדך יספוג את הנאת הספורט וחשיבותו, יגלה וינצל את כושרו הספורטיבי בעזרת מאמנים מקצועיים וילמד לפעול בקבוצה ובאופן עצמאי.
שעורי הכושר הגופני כוללים שילוב של מגוון אימונים אשר מטרתם שיפור סיבולת לב ראה, חיזוק השרירים, גמישות וקואורדינציה. כל השעורים תוכננו במטרה לשפר את יכולות הילד לבצע פעולות גופניות לאורך זמן מתוך הכרה כי כושר גופני גבוה משפר את הבריאות ויש לו השפעה טובה גם על היכולות הקוגניטיביות. הכושר הגופני של כל אדם - וכמובן גם של ילדים - משתפר כאשר הוא במקביל שומר האדם על אורח חיים בריא הכולל גם הקפדה על תזונה נכונה ובריאה.
דווקא בתקופתנו, בה פיתויי המחשב והטלוויזיה עלולים לגבור על מנעמי אורח החיים הבריא עלינו, כהורים, לשמש סמן ימני לילד ולכוון אותו לניצול כושרו ויכולתו הגופנית.


 

ספורט משולב:

חוגי הספורט המשולב גובשו עבור ילדים ובני נוער במטרה לספק פלטפורמה לשיעור חוויתי הכולל מגוון רחב של ענפי ספורט בהם משולב ציוד מכל תחומי הספורט.
בצב המהיר מאמינים כי לא משנה מה היא נקודת המוצא של הילד- כולם שווים וכולם זוכים לחוות הצלחה ומכאן בא השיפור בדימוי העצמי. חלק מהציוד הנכלל במסגרת השיעורים: כדורי- רגל, סל, ספוג, גומי, טניס, חבלים, מצנחים, באולינג, קריקט, קונוסים, תלבושות, מחבטים, מכשיר גלובל גול ועוד..
השעורים בחוג תורמים באופן ניכר לגיבוש הילדים - בנים ובנות כאחד.


 

קפוארה:

חוגי הקפוארה מתנהלים באווירה מלהיבה, דינמית ושמחה ובמהלך השיעור הילדים שרים ומנגנים באמצעות כלים שונים וכל ילד זוכה לכינוי מתוך עולם הקפוארהמהי קפוארה?
הקפוארה היא אומנות לחימה המגיעה מברזיל אשר נוצרה על ידי עבדים ממוצא אפריקני במהלך המאה ה-16. אומנות הלחימה באה לידי ביטוי באמצעות ריקוד ומשחק המלווים במנגינה ושירה בדגש מאוד עמוק על החיבור בין הרוחני לפיזי.
הקפוארה מפתחת בצורה משמעותית (וככל שיותר צעירים) את האלמנטים של אקרובטיקה, קואורדינציה, אסטרטגיה, הגנה והתקפה.

 

כדורגל:

במסגרת החוג לומדים המשתתפים את הבסיס ואת יסודות הכדורגל על פי גילם ובהתאם לרמתם. שיעורי הכדורגל בצב המהיר מתנהלים עם ציוד מלא המסופק לילד הכולל כדור לכל ילד, חולצות, קונוסים ועוד. בנוסף מספקת החברה את מתקן ה "גלובל גול" (ללא תוספת תשלום) העוזר לשיפור היכולת האישית של כל שחקן.
לטענת רבים, הכדורגל הוא ענף הספורט הפופולארי ביותר כיום. במהלך המשחק הרשמי משחקים אחד עשר שחקנים נגד אחד עשר שחקנים כאשר המטרה היא להכניס את הכדור לשער היריבה. המשחק מתנהל עם הרגליים בעיקר ופרט לשוע, לא ניתן להשתמש בידיים.
מקור המשחק בסין הרחוקה. בין המאה השנייה למאה השלישית לפני הספירה שוחק המשחק "קוג'ו" אשר הדגש בו היה על דיוק ומיומנות רבה עם הכדור. עם השנים הכדורגל לא התגבש בצורה רשמית  והיו המון וריאציות למשחק עם חוקים שונים. בשנת 1898 גובש באנגליה משחק עם קובץ חוקים הנקרא "חוקי קיימברידג' " ומאז אלו הם חוקי המשחק.

 

יוגה:

במהלך השיעורים נעשה שילוב בין תרגילים פיזיים להתמקדות בנשימות על מנת להגיע ליעדיה המרכזיים של היוגה. . היוגה היא דרך נהדרת לפיתוח הריכוז ובשיעורים ניתן דגש על פיתוח היצירתיות, שפה, ושיתוף. בשנים האחרונות היוגה מתפתחת בקצב אדיר ונכנסת למודעות של כולנו והיא אמצעי נהדר לקידום והעצמת הילד...
היוגה התחילה לפני כ- 5,000 שנה בהודו והיא דרך חיים הדוגלת בכך שכל קיום מבוסס על אנרגיה אחת - רוח אוניברסאלית. בשיעורים ניתנים כלים לאדם לאיחוד רוחו עם הרוח האוניברסאלית, לשלמות, ולשלווה.
התרגילים והתמקדות בנשימות עוזרים לנו להיות מודעים לגוף שלנו, לכאן ולעכשיו. בנוסף אנחנו מקבלים כלים להיות רגועים ושלווים יותר.

 

 

הצב המהיר - YouTube

חדשות הצב המהיר

המלצות עלינו

המלצות על הצב המהיר: רוצים לקרוא מה מדריכים, ילדים וצוותי הדרכה אמרו עלינו? להמשך לחץ כאן

כולם לעשות לנו לייק!

 אתר זה נבנה ע"י VPR בניית אתרים לעסקים | כל הזכויות שמורות © 2021. הצב המהיר.