אודות הצב המהיר

"הצב המהיר" הינה חברה דינאמית, צעירה בעלת גישת אימון המיועדת לאימון ספורט לילדים ובני נוער. החברה מתמחה בהפעלת חוגי ספורט לילדים בגילאי גן, בית ספר, תיכון ובוגרים, במועדוניות, צהרונים, מתנ"סים, אוניברסיטאות בתי ספר במרכז הארץ. כל החוגים מועברים על ידי צוות מדריכים מוסמך, צעיר ואיכותי הפועל על פי עקרונות ההדרכה של "הצב המהיר".
מזה מספר שנים מציעה החברה חוגים ופעילויות ספורט ובהם: חוגי ספורט משולב, קפוארה, כדורגל, כדורסל, כושר גופני, קיקבוקס, יוגה ועוד.


הצב המהיר הוקם על ידי יוני יצחק, מאמן ספורט מוסמך על ידי מכללת "גבעת וושינגטון".
יוני - אשר שיחק כדורסל בעירוני רמת גן, אימן קבוצות בנות של הפועל פתח תקווה, קבוצות בנים במכבי פתח תקווה וקבוצות נוספות של ילדים ובני נוער - החליט להגשים חלום ולהקים עסק אשר יספק מענה מקצועי ואיכותי בתחום של חוגי ספורט לילדים ולנוער. כל חוגי הספורט פותחו על בסיס ניסיונו של יוני באימון ספורט לקהל ילדים ובני הנוער.

עקרונות ההדרכה

חיזוק הביטחון העצמי של הילד והתאמה מדויקת לצרכי הפרט. בצב המהיר מתאימים את הפעילות לכל ילד בדרך המיוחדת המתאימה לו, תוך התחשבות במרחב האישי ומבלי לוותר על הצבת גבולות, כללים ומשמעת.

שיפור חוש התנועה, הקואורדינאציה והמשמעת העצמית באמצעות משחקי ספורט ופיתוח כישורי ספורט

גיבוש הקבוצה כמדד וודאי להצלחת הפרטים בה

המדריך כמודל לחיקוי. מדריך ספורט מהווה פעמים רבות מושא להערצה, במיוחד בקרב ילדים קטנים ולכן חשוב שהמדריך יהיה לא רק מוסמך ומומחה בתחומו אלא גם בעל ערכים נעלים, גישה נכונה בהבנת צרכי הילדים קשוב ורגיש. אלו הם בדיוק הקריטריונים על פיהם נבחרים המדריכים בצב המהיר. ב-ד-י-ו-ק.

הצלחה היא חלק ממסגרת ומשמירה על הכללים. הצבת גבולות ממקסמת פוטנציאל ומאפשרת לילד להצליח ולמרות שהדבר ידוע רבים מתקשים לפעול תחת עקרונות אלו. בצב המהיר זהו אחד מעקרונות ההדרכה הבולטים והחשובים ביותר. לנו ברור כי על מנת למקסם את הפוטנציאל האישי יש לשמור על הכללים ולהקפיד על משמעת עצמית. המדריך מלווה את הילדים בדרך להצלחתם תוך לימוד חוויתי של משמעת עצמית (שליטה על צרכים ודחפים רגשיים) המסייעים גם ליכולת הלמידה ולהתמודדות עם מסגרות אחרות.

שימוש במתקני ובציוד ספורט איכותיים ותקינים כחלק בלתי נפרד מהשמירה על בטיחותם של הילדים. מבחינת ציוד, ניתן לומר בביטחון רב שחברת "הצב המהיר" מספקת את ציוד הספורט הרחב, המושקע והמגוון ביותר מבין המפעילים היום בשוק

החוג כחוויה מעצבת. "הצב המהיר" מודע לעובדה כי כל חוג בגילאי הילדות עשוי להפוך לחוויה מעצבת - גם ברמה הרגשית ולא רק מההיבט הספורטיבי. ומכאן כי המאמנים מעורבים רגשית ועושים ככל שביכולתם כדי שחוויה זו תהפוך לחוויה חיובית המקנה גם ערכים חיוביים


צוות המדריכים

היום כל בוגר בית ספר לאימון יכול לעבוד בתחום אולם עבורנו, ב "הצב המהיר" התעודה אינה מהווה ערובה מספקת. כל המאמנים והמדריכים שעובדים בחברת "הצב המהיר" הם מדריכים מהשורה הראשונה, בעלי רקע וניסיון רב בתחום ובעלי תעודות אימון. בחברת "הצב המהיר" עוברים המדריכים גם תקופת הכשרה מקיפה ומעמיקה הכוללת התאמת דרכי האימון בשילוב גישה נכונה לילדים, תוך דגש על רגישות, חום והקשבה - מה שמבטיח שהם ידעו כיצד להתמודד עם ילדים מכל הסוגים.

 

 

 

יצירת קשר


צרו קשר עם הצב המהיר


הודעה


הצב המהיר - YouTube

חדשות הצב המהיר

המלצות עלינו

המלצות על הצב המהיר: רוצים לקרוא מה מדריכים, ילדים וצוותי הדרכה אמרו עלינו? להמשך לחץ כאן

כולם לעשות לנו לייק!

 אתר זה נבנה ע"י VPR בניית אתרים לעסקים | כל הזכויות שמורות © 2021. הצב המהיר.